A GREAT CHOICE FOR UNIQUE MOMENTS egy Triplex TXB508 kódú, 68 lövéses, 20 mm-es, kátos tűzijáték telep, amelyet kifejezetten látványos, mégis kompakt show-khoz terveztek. A telep kb. 35–38 másodperc alatt fut le, nagyjából két lövéssel másodpercenként, így gyors, intenzív és végig feszes ritmust ad az estének.
A telep látványvilágának gerincét a nagy, arany „willow” fűzök adják, amelyeket különböző színű csillagok és ezüstös chrysanthemum, illetve crackling jellegű effektek díszítenek. A kátos (angled) csőelrendezés miatt a lövések szélesen terítik be az eget, így a hatás jóval nagyobbnak érződik, mint amit a kaliber önmagában sugallna.
Effektek és látvány:
Arany „huge willow” vizek: szélesen terülő arany koronák, melyek hosszú ideig „lógnak” az égen.
Vörös és zöld csillagok: arany fűzökkel kombinálva, erős színkontraszttal.
Ezüst chrysanthemum és crackle: pattogó, szikrázó ezüst fényeső, ami vastagon tölti ki az égbolt felső részét.
Kátos elrendezés: a csövek döntött szöge látványos, szélesen nyíló képet rajzol az égre.
Felhasználási javaslatok:
Születésnapok, évfordulók, családi ünnepségek intenzív, elegáns főblokkjának.
Kerti partik, baráti összejövetelek esti programjának csúcspontjaként.
Szilveszteri vagy évzáró események rövid, de erős vizuális show-jához, ahol fontos a jó ár/hatás arány.
Effektek: Gold Ti-Willow with Red Star; Gold Ti-Willow with Green Star; Red Strobe with Silver Chrysanthemum; Gold Ti-Willow with Blue Star; Gold Ti-Willow with Purple Star
| Gyártó | Triplex |
|---|---|
| Pirotechnikai osztály | F2 |
| Lövésszám | 68 |
| Hatóanyag | 476.00 g |
| Kaliber | 20 mm |
| Működési idő | 35 másodperc |
| Méret | 150 x 275 x 175 mm |
| Súly | 3000 g |