Kompakt telep amely megtölti színes pillanatokkal az eget
Már csak 50 000 Ft hiányzik, és száguld is a csomagod ingyen!
A GREAT CHOICE FOR YOU AND ME egy Triplex 49 lövéses, 20 mm-es tűzijáték telep, amely egyetlen gyújtással komplett, kb. 35 másodperces show-t ad. F2 kategóriájú hobbitermék, így megfelelő használat mellett ideális családi és baráti ünnepségekre, kerti partikra és kisebb rendezvényekre.
A 20 mm-es csövek kb. 30 méter magasságig emelik a bombákat, így a látvány kisebb udvarokból is jól élvezhető. A közel 320 g aktív hatóanyag a lövésszámhoz képest meggyőző fényerőt és tiszta, jól kirajzolódó effektformákat biztosít.
Effektek és látvány
A kategóriában jellemzően többféle effekt-fázis váltja egymást (színes csillagok, pálmák, brokát-szerű koronák), így a telep nem „egyhúron játszik”.
A 49 lövés folyamatos, egymás utáni tűzben érkezik, így nincs üresjárat, a néző végig folyamatos látványt kap.
A ritmus kiegyensúlyozott: nem extrém gyors, de elég sűrű ahhoz, hogy kompakt, feszes show-érzetet adjon.
Felhasználási javaslatok
Születésnapok, névnapok, kisebb évfordulók fő vagy záró tűzijátékaként.
Kerti partik, baráti összejövetelek esti programjának látványos kiegészítőjeként.
Ha kompakt mégis „rendes tűzijáték” élményt keresel bonyolult koreográfia nélkül.
| Gyártó | Triplex |
|---|---|
| Pirotechnikai osztály | F2 |
| Lövésszám | 49 |
| Hatóanyag | 318.50 g |
| Kaliber | 20 mm |
| Működési idő | 30 másodperc |
| Méret | 170 x 170 x 125 mm |
| Súly | 2000 g |