Profi hatású, intenzív, önmagában is megállja a helyét
Már csak 50 000 Ft hiányzik, és száguld is a csomagod ingyen!
Az INTENSE SKY egy Triplex, 200 lövéses, 20 mm-es multishape tűzijáték telep, amely egyetlen indítással komplett, közel kétperces show-t ad. A kb. 105 másodperces futásidő alatt a telep végig tartja a tempót, egymást követő, változatos formájú és színű effektekkel tölti meg az eget.
A 20 mm-es kaliberű csövek kb. 30–40 méter magasra emelik a bombákat, így látványos, nagyobb távolságból is jól élvezhető show-t hoznak létre. A 1300 g aktív hatóanyag komoly fényerőt és erős, kontrasztos effektkombinációkat biztosít.
Effektek és látvány
Multishape hatás: különböző formák és szekvenciák – változó magasság, ritmus és szóráskép az egész show alatt.
Színes csillagok, brokát/boquet jellegű koronák, pattogó „crackle” záróeffektek.
Folyamatos tűz: a 200 lövés egymás után, szünetek nélkül építi fel az intenzív égbolt-hatást.
Felhasználási javaslatok
Családi és baráti ünnepségek (születésnap, évforduló, szilveszter) fő vagy záró tűzijátékaként.
Kerti partik, kisebb rendezvények komplett, külön pirotechnikus nélküli show-jához.
Olyan eseményekre, ahol egyetlen teleppel szeretnél hosszú, folyamatos tűzijáték-élményt.
| Gyártó | Triplex |
|---|---|
| Pirotechnikai osztály | F2 |
| Lövésszám | 200 |
| Hatóanyag | 1300.00 g |
| Kaliber | 20 mm |
| Működési idő | 105 másodperc |
| Méret | 310 x 140 x 540 mm |
| Súly | 6000 g |