Hasít az égen, mint egy rövid, tömény villámshow - igazi prémium RIAKEO-hatással.
Eredeti ár: 25 990 Ft
Már csak 50 000 Ft hiányzik, és száguld is a csomagod ingyen!
A Thunderbolt 1 a RIAKEO egyik ikonikus, 24 lövéses, 30 mm-es tűzijáték telepe, amely rövid idő alatt brutálisan erős látványt ad. A 30 mm-es csövek és az 500 g körüli aktív töltet komoly, nagy koronákat és erőteljes hanghatást eredményeznek, kifejezetten „nagyshow” érzetet adva F2 kategóriában is.
A látványvilág középpontjában az arany „willow” fűzcsóvák állnak, amelyeket színes csillagok és jellegzetes „time rain” pattogó ezüst fényeső kísér. A lövések egyenes és enyhén legyező (fan) kombinációban érkeznek, így a telep szélesen kitölti az égboltot, intenzív, professzionális hatású koreográfiát hozva létre.
Felhasználási javaslatok
Családi és baráti ünnepségek (születésnap, évforduló, szilveszter) rövid, de nagyon erős fináléjaként.
Kerti partik, kisebb rendezvények „csúcspont” elemeként, ahol a tömeg egy látványos blokkot vár.
Saját tűzijáték-show-ban arany fűz tematikájú, prémium minőségű blokk felépítéséhez.
Effektek: Gold Ti-Willow Tail with Red Plum; Gold Ti-Willow Tail with Blue Dahlia, Lemon Dahlia, Purple Dahlia; Gold Ti-Willow Tail with Gold Chrysanthemum.
| Gyártó | RIAkeo |
|---|---|
| Pirotechnikai osztály | F2 |
| Lövésszám | 24 |
| Hatóanyag | 480.00 g |
| Kaliber | 30 mm |
| Működési idő | 34 másodperc |
| Méret | 215 x 160 x 175 mm |
| Súly | 3000 g |