Rien que pour les fans de feux d’artifice!
Eredeti ár: 21 999 Ft
Már csak 50 000 Ft hiányzik, és száguld is a csomagod ingyen!
A Vortex 6 a RIAKEO prémium kategóriás, 30 mm-es kaliberrel, erőteljes, nagyméretű effektekkel. Annyira menő a telep hogy a rövid leírást franciául kellett írnom. A show alapját arany „willow tail” fűzcsóvák és ezüst „time rain” – ezüstös, pattogó fényeső – kombinációja adja, vörös és zöld csillagokkal kiegészítve. Kuriózum.
A kompakt kb. 25 másodperces futásidő alatt a Vortex 6 fokozatosan építi fel az intenzitást, a magasra törő faroknyomoktól (tail) a teljes égboltot kitöltő arany és ezüst koronákig (willow). A 30 mm-es csövek és a kb. 420 g aktív töltet erőteljes, profi hatású látványt biztosítanak F2, hobbifelhasználásra minősített kategóriában.
Felhasználási javaslatok
Családi és baráti ünnepségek (születésnap, évforduló, szilveszter) csúcspontjaként.
Kerti partik, kisebb rendezvények látványos finálé-elemeként.
Saját koreografált tűzijáték-show-ba illesztve, arany fűz tematikájú blokknak.
Effektek: Time rain willow tail with red, green, and gold strobe; silver tail meteor shower; time rain willow tail with blue dahlia.
| Gyártó | RIAkeo |
|---|---|
| Pirotechnikai osztály | F2 |
| Lövésszám | 21 |
| Hatóanyag | 420.00 g |
| Kaliber | 30 mm |
| Működési idő | 26 másodperc |
| Méret | 180 x 180 x 175 mm |
| Súly | 1000 g |